הודעה שלך

על ידי לחיצה על כפתור "שלח", אני מסכים לעיבוד הנתונים שלי
לשלוח
תודה, נחזור אליך בהקדם
Meni Rubinov

אופי הסדנאות

הסדנאות שיצרתי מתרכזות בצרכים של בני הזוג, ובדרכי הפעולה לשיפור חיי הזוגיות ולבנייתם. רוב הסדנאות הן פרטיות ומתנהלות באופן של "אחד על אחד", ולא בקבוצות, וכל זאת כדי שאפקטיביות הסדנה תהיה מרבית, ובכדי שאוכל לענות על כלל צרכיו של המטופל. אם אתם מרגישים שחייכם אינם מתנהלים כפי שציפיתם, ומאמינים שחייכם יכולים להיות טובים ומאושרים יותר, זה בדיוק המקום בשבילכם

ליצירת קשר

מהו ההבדל בין סדנה לייעוץ זוגי?

מני רובינוב

יועץ ומנחה זוגיות

ליצירת קשר
סדנה היא תהליך חוויתי להתפתחות אישית או זוגית
1
הסדנה עוסקת בקשת רחבה של נושאים
2
הידע והכלים בסדנה יגרמו לזוג להימנע מקשיים עתידיים מראש
3
מותאמת גם לרווקים ורווקות, ולזוגות בשלב המפגשים
4

סוגי הסדנאות

2345
Meni Rubinov

סדנת חינוך הילדים

סדנה חשובה מאין כמותה, המקיפה את עולמו של הילד החל משלב הילדות ועד לגיל ההתבגרות, ואף לאחר מכן. זוהי סדנה בת 8 מפגשים, בה תקבלו כלים מעשיים רבים, ותרכשו ידע רב. במהלך הסדנה נלמד על הנושאים הבאים: קשיים בחינוך, איך להתמודד עם חוצפה? כיצד מענישים? מה המטרה – ילד מחונך או ילד מאולף? גיל ההתבגרות, תקשורת נכונה, אינטרנט והאתגרים שהוא מציב, וכמובן על חשיבות זמן הנעורים – "כחיצים ביד גיבור כן בני הנעורים".

8
מפגשים
Meni Rubinov

10 צעדים לחתונה

הדרכה לרווקים ורווקות אשר מחפשים דרך למצוא את בחיר/ת ליבן/ם בצורה הבטוחה והנכונה ביותר, מבלי להתאכזב כל פעם מחדש, ומבלי להתייאש שוב ושוב. ההדרכה הינה פרטנית, בשיטת "אחד על אחד". אני מזמין אותך לחוויה בת שעתיים, שבמהלכה נדבר על כל מה שצריך לדעת על מנת להתחיל במסע: מה עושים בפגישה? איך להיות תכליתי? טעויות נפוצות בפגישה, דעת ההורים, התלבטויות, איך מגיעים להחלטה? מה עושים לאחר שהחלטנו? ועוד...

2
שעות
Meni Rubinov

הדרכה לניהול כלכלת המשפחה

הדרכה פרטנית המותאמת לזוגות נשואים, שבמהלכה הזוג ילמד להכיר עולם חדש של התנהלות כלכלית נבונה, וכל זאת בצורה חווייתית, מעניינת, ומסקרנת. במהלך ההדרכה נסקור את הנושאים הבאים: איזון תקציב, השגת שליטה על התקציב, קביעת יעדים כלכליים לתווך הקצר/העתידי, היערכות נכונה לפנסיה, ביטוחים, דיור ועוד.

1
מפגש
Meni Rubinov

סדנה לזוגות נשואים

הסדנה מיועדת לזוגות נשואים/לקראת נישואים, הסדנה מועברת בצורה חווייתית וקצת הומוריסטית, במהלכה הזוג מקבל כלים שימושיים לבניית מערכת זוגית יציבה ומאושרת. סדנה בת 7 מפגשים, במהלכה נלמד את הנושאים הבאים: מהו סוד האהבה? פסיכולוגיית האיש/ה, מהי תקשורת נכונה? איך לריב נכון? התערבות משפחתית, וחלוקת התפקידים במשפחה. 

7
מפגשים

למי מתאימות הסדנאות?

הסדנאות מתאימות לכל מי ששואף להעצים את הקשר הזוגי, וככלל לשפר את איכות חייו.

לרווקים ורווקות ששואפים לזוגיות
ok
לזוגות טריים, לזוגות צעירים
ok
לזוגות עם ילדים
ok
לזוגות ותיקים
ok
צור קשר
approach
צור קשר
כתובת המשרד
ניסינבאום 35 בניין Uptoun בת ים איך להגיע
marker
facebook instagram youtube
לקביעת פגישת הכרות
שלח
תודה, נחזור אליך בהקדם